5007879 | Hemp Shimmer, Slate Shimmer - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5007879 |
| Pattern Name | Hemp Shimmer |
| Color Name | Slate Shimmer |
| Collection | Quiet Beauty |
| Width | 36" (91CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Match | RANDOM |
| Minimum Order Quantity | 8yds |
| Order Increments | 8yds |
| Roll Size | 8yds = 8 yard roll. |
| Pretrimed | Y |
| Color | Grey |
| Theme | Textured |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


5007879 | Hemp Shimmer, Slate Shimmer - Schumacher Wallpaper
5007879 | Hemp Shimmer, Slate Shimmer - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5007879 |
| Pattern Name | Hemp Shimmer |
| Color Name | Slate Shimmer |
| Collection | Quiet Beauty |
| Width | 36" (91CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Match | RANDOM |
| Minimum Order Quantity | 8yds |
| Order Increments | 8yds |
| Roll Size | 8yds = 8 yard roll. |
| Pretrimed | Y |
| Color | Grey |
| Theme | Textured |
Original: $84.00
-65%$84.00
$29.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5007879 |
| Pattern Name | Hemp Shimmer |
| Color Name | Slate Shimmer |
| Collection | Quiet Beauty |
| Width | 36" (91CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Match | RANDOM |
| Minimum Order Quantity | 8yds |
| Order Increments | 8yds |
| Roll Size | 8yds = 8 yard roll. |
| Pretrimed | Y |
| Color | Grey |
| Theme | Textured |




















