8025120.3.0 | Mazamet Weave, Grand Voyage - Brunschwig & Fils Fabric
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | 8025120.3.0 |
| Pattern Name | Mazamet Weave |
| Collection | Grand Voyage |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 6.1" |
| Horz. Repeat | 5.9" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 54%;COTTON - 46% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Green |
| Theme | Diamond/Ogee |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

8025120.3.0 | Mazamet Weave, Grand Voyage - Brunschwig & Fils Fabric
8025120.3.0 | Mazamet Weave, Grand Voyage - Brunschwig & Fils Fabric
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | 8025120.3.0 |
| Pattern Name | Mazamet Weave |
| Collection | Grand Voyage |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 6.1" |
| Horz. Repeat | 5.9" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 54%;COTTON - 46% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Green |
| Theme | Diamond/Ogee |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | 8025120.3.0 |
| Pattern Name | Mazamet Weave |
| Collection | Grand Voyage |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 6.1" |
| Horz. Repeat | 5.9" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 54%;COTTON - 46% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Green |
| Theme | Diamond/Ogee |
| Notes | 0 |












