8025124.319.0 | Uzbek Velvet, Grand Voyage - Brunschwig & Fils Fabric
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | 8025124.319.0 |
| Pattern Name | Uzbek Velvet |
| Collection | Grand Voyage |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 36.22" |
| Horz. Repeat | 17.83" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 50%;VISCOSE - 50% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Multi Color |
| Theme | Ikat |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

8025124.319.0 | Uzbek Velvet, Grand Voyage - Brunschwig & Fils Fabric
8025124.319.0 | Uzbek Velvet, Grand Voyage - Brunschwig & Fils Fabric
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | 8025124.319.0 |
| Pattern Name | Uzbek Velvet |
| Collection | Grand Voyage |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 36.22" |
| Horz. Repeat | 17.83" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 50%;VISCOSE - 50% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Multi Color |
| Theme | Ikat |
| Notes | 0 |
Original: $404.78
-65%$404.78
$141.67Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | 8025124.319.0 |
| Pattern Name | Uzbek Velvet |
| Collection | Grand Voyage |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 36.22" |
| Horz. Repeat | 17.83" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 50%;VISCOSE - 50% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Multi Color |
| Theme | Ikat |
| Notes | 0 |












