8025132.24.0 | Kumaly Print, Jardin De Maclot - Brunschwig & Fils Fabric
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | 8025132.24.0 |
| Pattern Name | Kumaly Print |
| Collection | Jardin De Maclot |
| Width | 54.64" |
| Vert. Repeat | 23" |
| Horz. Repeat | 13.46" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | WASHED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Multi Color |
| Theme | Floral |
| Notes | COORDINATING WALLCOVERING P8025111 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

8025132.24.0 | Kumaly Print, Jardin De Maclot - Brunschwig & Fils Fabric
8025132.24.0 | Kumaly Print, Jardin De Maclot - Brunschwig & Fils Fabric
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | 8025132.24.0 |
| Pattern Name | Kumaly Print |
| Collection | Jardin De Maclot |
| Width | 54.64" |
| Vert. Repeat | 23" |
| Horz. Repeat | 13.46" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | WASHED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Multi Color |
| Theme | Floral |
| Notes | COORDINATING WALLCOVERING P8025111 |
Original: $382.73
-65%$382.73
$133.96Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | 8025132.24.0 |
| Pattern Name | Kumaly Print |
| Collection | Jardin De Maclot |
| Width | 54.64" |
| Vert. Repeat | 23" |
| Horz. Repeat | 13.46" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | WASHED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Multi Color |
| Theme | Floral |
| Notes | COORDINATING WALLCOVERING P8025111 |












