8025135.73.0 | Sarlat Warp Print, Jardin De Maclot - Brunschwig & Fils Fabric
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | 8025135.73.0 |
| Pattern Name | Sarlat Warp Print |
| Collection | Jardin De Maclot |
| Width | 51.57" |
| Vert. Repeat | 12.79" |
| Horz. Repeat | 12.79" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 61%;LINEN - 26%;POLYESTER - 13% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Pink |
| Theme | Ikat |
| Notes | WARP PRINT |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

8025135.73.0 | Sarlat Warp Print, Jardin De Maclot - Brunschwig & Fils Fabric
8025135.73.0 | Sarlat Warp Print, Jardin De Maclot - Brunschwig & Fils Fabric
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | 8025135.73.0 |
| Pattern Name | Sarlat Warp Print |
| Collection | Jardin De Maclot |
| Width | 51.57" |
| Vert. Repeat | 12.79" |
| Horz. Repeat | 12.79" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 61%;LINEN - 26%;POLYESTER - 13% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Pink |
| Theme | Ikat |
| Notes | WARP PRINT |
Original: $321.30
-65%$321.30
$112.45Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | 8025135.73.0 |
| Pattern Name | Sarlat Warp Print |
| Collection | Jardin De Maclot |
| Width | 51.57" |
| Vert. Repeat | 12.79" |
| Horz. Repeat | 12.79" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 61%;LINEN - 26%;POLYESTER - 13% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Pink |
| Theme | Ikat |
| Notes | WARP PRINT |












