8026114.16.0 | Lezay Texture, Chambery Textures V - Brunschwig & Fils Fabric
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | 8026114.16.0 |
| Pattern Name | Lezay Texture |
| Collection | Chambery Textures V |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COMBED COTTON - 40%;WOOL - 26%;RAYON - 20%;LINEN - 11%;POLYESTER - 3% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Tan |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

8026114.16.0 | Lezay Texture, Chambery Textures V - Brunschwig & Fils Fabric
8026114.16.0 | Lezay Texture, Chambery Textures V - Brunschwig & Fils Fabric
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | 8026114.16.0 |
| Pattern Name | Lezay Texture |
| Collection | Chambery Textures V |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COMBED COTTON - 40%;WOOL - 26%;RAYON - 20%;LINEN - 11%;POLYESTER - 3% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Tan |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |
Original: $186.00
-65%$186.00
$65.10Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | 8026114.16.0 |
| Pattern Name | Lezay Texture |
| Collection | Chambery Textures V |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COMBED COTTON - 40%;WOOL - 26%;RAYON - 20%;LINEN - 11%;POLYESTER - 3% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Tan |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |












