Ncw4497-01 | Signature Toile Chinoise Teal - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4497-01 |
| Pattern Name | Signature Toile Chinoise Teal |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 131 (51½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Chinoiserie |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4497-01 | Signature Toile Chinoise Teal - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4497-01 | Signature Toile Chinoise Teal - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4497-01 |
| Pattern Name | Signature Toile Chinoise Teal |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 131 (51½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Chinoiserie |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4497-01 |
| Pattern Name | Signature Toile Chinoise Teal |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 131 (51½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Chinoiserie |











