T24445 | Water Blocks, Grey - Thibaut Wallpaper
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T24445 |
| Pattern Name | Water Blocks |
| Collection | Yutori |
| Width | 34 in (86.36 cm) |
| Match | Straight Match |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Printed Sisal |
| Single Roll Area | 34.00 sq/ft (3.16 sq m) |
| Single Roll Length | 4 yd (3.66 m) |
| Double Roll Area | 68.00 sq/ft (6.32 sq m) |
| Double Roll Length | 8 yd (7.32 m) |
| Color | Grey |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

T24445 | Water Blocks, Grey - Thibaut Wallpaper
T24445 | Water Blocks, Grey - Thibaut Wallpaper
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T24445 |
| Pattern Name | Water Blocks |
| Collection | Yutori |
| Width | 34 in (86.36 cm) |
| Match | Straight Match |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Printed Sisal |
| Single Roll Area | 34.00 sq/ft (3.16 sq m) |
| Single Roll Length | 4 yd (3.66 m) |
| Double Roll Area | 68.00 sq/ft (6.32 sq m) |
| Double Roll Length | 8 yd (7.32 m) |
| Color | Grey |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T24445 |
| Pattern Name | Water Blocks |
| Collection | Yutori |
| Width | 34 in (86.36 cm) |
| Match | Straight Match |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Printed Sisal |
| Single Roll Area | 34.00 sq/ft (3.16 sq m) |
| Single Roll Length | 4 yd (3.66 m) |
| Double Roll Area | 68.00 sq/ft (6.32 sq m) |
| Double Roll Length | 8 yd (7.32 m) |
| Color | Grey |
| Theme | Geometric |











