P2025102-3524 | Tarim River Paper, Multi Color Chinoiserie - Lee Jofa Wallpaper - P2025102.3524.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025102.3524.0 |
| Pattern Name | Tarim River Paper |
| Collection | Kingsley Wallcovering |
| Width | 36" |
| Vert. Repeat | 40" |
| Horz. Repeat | 36" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | WOOD PULP - 59%;MINERAL FILLERS - 21%;OTHER - 20% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Multi Color |
| Theme | Chinoiserie |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P2025102-3524 | Tarim River Paper, Multi Color Chinoiserie - Lee Jofa Wallpaper - P2025102.3524.0
P2025102-3524 | Tarim River Paper, Multi Color Chinoiserie - Lee Jofa Wallpaper - P2025102.3524.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025102.3524.0 |
| Pattern Name | Tarim River Paper |
| Collection | Kingsley Wallcovering |
| Width | 36" |
| Vert. Repeat | 40" |
| Horz. Repeat | 36" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | WOOD PULP - 59%;MINERAL FILLERS - 21%;OTHER - 20% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Multi Color |
| Theme | Chinoiserie |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025102.3524.0 |
| Pattern Name | Tarim River Paper |
| Collection | Kingsley Wallcovering |
| Width | 36" |
| Vert. Repeat | 40" |
| Horz. Repeat | 36" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | WOOD PULP - 59%;MINERAL FILLERS - 21%;OTHER - 20% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Multi Color |
| Theme | Chinoiserie |











