T24430 | Raffia Squares, Graphite - Thibaut Wallpaper
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T24430 |
| Pattern Name | Raffia Squares |
| Collection | Yutori |
| Width | 36 in (91.44 cm) |
| Match | Drop Match |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Raffia |
| Single Roll Area | 36.00 sq/ft (3.34 sq m) |
| Single Roll Length | 4 yd (3.66 m) |
| Double Roll Area | 72.00 sq/ft (6.69 sq m) |
| Double Roll Length | 8 yd (7.32 m) |
| Color | Grey |
| Theme | Modern |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

T24430 | Raffia Squares, Graphite - Thibaut Wallpaper
T24430 | Raffia Squares, Graphite - Thibaut Wallpaper
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T24430 |
| Pattern Name | Raffia Squares |
| Collection | Yutori |
| Width | 36 in (91.44 cm) |
| Match | Drop Match |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Raffia |
| Single Roll Area | 36.00 sq/ft (3.34 sq m) |
| Single Roll Length | 4 yd (3.66 m) |
| Double Roll Area | 72.00 sq/ft (6.69 sq m) |
| Double Roll Length | 8 yd (7.32 m) |
| Color | Grey |
| Theme | Modern |
Original: $512.00
-65%$512.00
$179.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T24430 |
| Pattern Name | Raffia Squares |
| Collection | Yutori |
| Width | 36 in (91.44 cm) |
| Match | Drop Match |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Raffia |
| Single Roll Area | 36.00 sq/ft (3.34 sq m) |
| Single Roll Length | 4 yd (3.66 m) |
| Double Roll Area | 72.00 sq/ft (6.69 sq m) |
| Double Roll Length | 8 yd (7.32 m) |
| Color | Grey |
| Theme | Modern |











