T24455 | Weeping Blossom, Gold - Thibaut Wallpaper
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T24455 |
| Pattern Name | Weeping Blossom |
| Collection | Yutori |
| Width | 27 in (68.58 cm) |
| Match | Straight Match |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Non Woven Wallpaper |
| Single Roll Area | 30.38 sq/ft (2.82 sq m) |
| Single Roll Length | 4.5 yd (4.11 m) |
| Double Roll Area | 60.75 sq/ft (5.64 sq m) |
| Double Roll Length | 9 yd (8.23 m) |
| Color | Gold |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

T24455 | Weeping Blossom, Gold - Thibaut Wallpaper
T24455 | Weeping Blossom, Gold - Thibaut Wallpaper
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T24455 |
| Pattern Name | Weeping Blossom |
| Collection | Yutori |
| Width | 27 in (68.58 cm) |
| Match | Straight Match |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Non Woven Wallpaper |
| Single Roll Area | 30.38 sq/ft (2.82 sq m) |
| Single Roll Length | 4.5 yd (4.11 m) |
| Double Roll Area | 60.75 sq/ft (5.64 sq m) |
| Double Roll Length | 9 yd (8.23 m) |
| Color | Gold |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T24455 |
| Pattern Name | Weeping Blossom |
| Collection | Yutori |
| Width | 27 in (68.58 cm) |
| Match | Straight Match |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Non Woven Wallpaper |
| Single Roll Area | 30.38 sq/ft (2.82 sq m) |
| Single Roll Length | 4.5 yd (4.11 m) |
| Double Roll Area | 60.75 sq/ft (5.64 sq m) |
| Double Roll Length | 9 yd (8.23 m) |
| Color | Gold |
| Theme | Botanical |











