P2025101-34 | Mandalay Sisal, Green Chinoiserie - Lee Jofa Wallpaper - P2025101.34.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025101.34.0 |
| Pattern Name | Mandalay Sisal |
| Collection | Kingsley Wallcovering |
| Width | 33.5" |
| Vert. Repeat | 53.66" |
| Horz. Repeat | 33.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 48%;BINDER - 18%;SISAL - 18%;POLYESTER - 16% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Green |
| Theme | Chinoiserie |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P2025101-34 | Mandalay Sisal, Green Chinoiserie - Lee Jofa Wallpaper - P2025101.34.0
P2025101-34 | Mandalay Sisal, Green Chinoiserie - Lee Jofa Wallpaper - P2025101.34.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025101.34.0 |
| Pattern Name | Mandalay Sisal |
| Collection | Kingsley Wallcovering |
| Width | 33.5" |
| Vert. Repeat | 53.66" |
| Horz. Repeat | 33.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 48%;BINDER - 18%;SISAL - 18%;POLYESTER - 16% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Green |
| Theme | Chinoiserie |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025101.34.0 |
| Pattern Name | Mandalay Sisal |
| Collection | Kingsley Wallcovering |
| Width | 33.5" |
| Vert. Repeat | 53.66" |
| Horz. Repeat | 33.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 48%;BINDER - 18%;SISAL - 18%;POLYESTER - 16% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Green |
| Theme | Chinoiserie |











