S7604 Ash | Diamond/Ogee, Grey - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Save on Greenhouse Fabric Product# S7604 Ash. Enjoy this beautiful Fabric. Samples always available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7604 Ash |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1NFPA 260CAL 117 |
| Country of origin | USA |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Diamond/Ogee |
| Color | Grey |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7604 Ash | Diamond/Ogee, Grey - Greenhouse Fabric
S7604 Ash | Diamond/Ogee, Grey - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Save on Greenhouse Fabric Product# S7604 Ash. Enjoy this beautiful Fabric. Samples always available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7604 Ash |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1NFPA 260CAL 117 |
| Country of origin | USA |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Diamond/Ogee |
| Color | Grey |
$34.30
Original: $98.00
-65%S7604 Ash | Diamond/Ogee, Grey - Greenhouse Fabric—
$98.00
$34.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Save on Greenhouse Fabric Product# S7604 Ash. Enjoy this beautiful Fabric. Samples always available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7604 Ash |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1NFPA 260CAL 117 |
| Country of origin | USA |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Diamond/Ogee |
| Color | Grey |












