10255 | Edith Cornflower - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-10255 |
| Pattern Name | Edith Cornflower |
| Width | 55.25" |
| Horizontal Repeat | 27.25" |
| Vertical Repeat | 24.13" |
| Content | 55%LIN 45%VIS |
| Double Rubs | 12000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

10255 | Edith Cornflower - Mag Fabric
10255 | Edith Cornflower - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-10255 |
| Pattern Name | Edith Cornflower |
| Width | 55.25" |
| Horizontal Repeat | 27.25" |
| Vertical Repeat | 24.13" |
| Content | 55%LIN 45%VIS |
| Double Rubs | 12000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |
Original: $57.80
-65%$57.80
$20.23Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-10255 |
| Pattern Name | Edith Cornflower |
| Width | 55.25" |
| Horizontal Repeat | 27.25" |
| Vertical Repeat | 24.13" |
| Content | 55%LIN 45%VIS |
| Double Rubs | 12000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |




















