12062 | Jotso Natural - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12062 |
| Pattern Name | Jotso Natural |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 28" |
| Vertical Repeat | 23" |
| Content | 41 COTTON, 36 VISOSE, 23 POLYESTER |
| Double Rubs | 42000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Novelty |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12062 | Jotso Natural - Mag Fabric
12062 | Jotso Natural - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12062 |
| Pattern Name | Jotso Natural |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 28" |
| Vertical Repeat | 23" |
| Content | 41 COTTON, 36 VISOSE, 23 POLYESTER |
| Double Rubs | 42000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Novelty |
Original: $102.00
-65%$102.00
$35.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12062 |
| Pattern Name | Jotso Natural |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 28" |
| Vertical Repeat | 23" |
| Content | 41 COTTON, 36 VISOSE, 23 POLYESTER |
| Double Rubs | 42000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Novelty |




















