12063 | Dampert Blue - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12063 |
| Pattern Name | Dampert Blue |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 7" |
| Vertical Repeat | 4.5" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 50000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Check/Plaid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12063 | Dampert Blue - Mag Fabric
12063 | Dampert Blue - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12063 |
| Pattern Name | Dampert Blue |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 7" |
| Vertical Repeat | 4.5" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 50000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Check/Plaid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12063 |
| Pattern Name | Dampert Blue |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 7" |
| Vertical Repeat | 4.5" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 50000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Check/Plaid |




















