12077 | Gamboa Sky - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12077 |
| Pattern Name | Gamboa Sky |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | NA |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12077 | Gamboa Sky - Mag Fabric
12077 | Gamboa Sky - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12077 |
| Pattern Name | Gamboa Sky |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | NA |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12077 |
| Pattern Name | Gamboa Sky |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | NA |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Texture |




















