12088 | Rhombony Aquamarine - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12088 |
| Pattern Name | Rhombony Aquamarine |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 4.375" |
| Vertical Repeat | 6.375" |
| Content | 70% VISCOSE, 30% LINEN, EMB 100% VISCOSE |
| Double Rubs | 51,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Diamond/Ogee |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12088 | Rhombony Aquamarine - Mag Fabric
12088 | Rhombony Aquamarine - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12088 |
| Pattern Name | Rhombony Aquamarine |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 4.375" |
| Vertical Repeat | 6.375" |
| Content | 70% VISCOSE, 30% LINEN, EMB 100% VISCOSE |
| Double Rubs | 51,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Diamond/Ogee |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12088 |
| Pattern Name | Rhombony Aquamarine |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 4.375" |
| Vertical Repeat | 6.375" |
| Content | 70% VISCOSE, 30% LINEN, EMB 100% VISCOSE |
| Double Rubs | 51,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Diamond/Ogee |




















