12096 | Texas Bluesky - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12096 |
| Pattern Name | Texas Bluesky |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 1.25" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 51,000 WYZ |
| Cleaning Code | DC |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12096 | Texas Bluesky - Mag Fabric
12096 | Texas Bluesky - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12096 |
| Pattern Name | Texas Bluesky |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 1.25" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 51,000 WYZ |
| Cleaning Code | DC |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12096 |
| Pattern Name | Texas Bluesky |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 1.25" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 51,000 WYZ |
| Cleaning Code | DC |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |




















