12101 | Cheshire Azure - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12101 |
| Pattern Name | Cheshire Azure |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 1" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 51,000 WYZ |
| Cleaning Code | DC |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12101 | Cheshire Azure - Mag Fabric
12101 | Cheshire Azure - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12101 |
| Pattern Name | Cheshire Azure |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 1" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 51,000 WYZ |
| Cleaning Code | DC |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12101 |
| Pattern Name | Cheshire Azure |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 1" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 51,000 WYZ |
| Cleaning Code | DC |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |




















