12103 | Ian Azure - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12103 |
| Pattern Name | Ian Azure |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 9.25" |
| Vertical Repeat | 9.25" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 51,000 WYZ |
| Cleaning Code | DC |
| Color | Blue |
| Theme | Check/Plaid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12103 | Ian Azure - Mag Fabric
12103 | Ian Azure - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12103 |
| Pattern Name | Ian Azure |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 9.25" |
| Vertical Repeat | 9.25" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 51,000 WYZ |
| Cleaning Code | DC |
| Color | Blue |
| Theme | Check/Plaid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12103 |
| Pattern Name | Ian Azure |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 9.25" |
| Vertical Repeat | 9.25" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 51,000 WYZ |
| Cleaning Code | DC |
| Color | Blue |
| Theme | Check/Plaid |




















