12113 | Bastian Denim - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12113 |
| Pattern Name | Bastian Denim |
| Width | 54.5" |
| Horizontal Repeat | 26.88" |
| Vertical Repeat | 24.5" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 50,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Modern Chinoiserie |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12113 | Bastian Denim - Mag Fabric
12113 | Bastian Denim - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12113 |
| Pattern Name | Bastian Denim |
| Width | 54.5" |
| Horizontal Repeat | 26.88" |
| Vertical Repeat | 24.5" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 50,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Modern Chinoiserie |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12113 |
| Pattern Name | Bastian Denim |
| Width | 54.5" |
| Horizontal Repeat | 26.88" |
| Vertical Repeat | 24.5" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 50,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Modern Chinoiserie |




















