12134 | Lavishe Sapphire - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12134 |
| Pattern Name | Lavishe Sapphire |
| Width | 55.5" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 50,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12134 | Lavishe Sapphire - Mag Fabric
12134 | Lavishe Sapphire - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12134 |
| Pattern Name | Lavishe Sapphire |
| Width | 55.5" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 50,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12134 |
| Pattern Name | Lavishe Sapphire |
| Width | 55.5" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 50,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Solid |




















