12197 | Path Azure - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12197 |
| Pattern Name | Path Azure |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 28.25" |
| Vertical Repeat | 28" |
| Content | 53% POLYESTER, 47% VISCOSE |
| Double Rubs | 30000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Contemporary |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12197 | Path Azure - Mag Fabric
12197 | Path Azure - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12197 |
| Pattern Name | Path Azure |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 28.25" |
| Vertical Repeat | 28" |
| Content | 53% POLYESTER, 47% VISCOSE |
| Double Rubs | 30000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Contemporary |
Original: $114.76
-65%$114.76
$40.17Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12197 |
| Pattern Name | Path Azure |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 28.25" |
| Vertical Repeat | 28" |
| Content | 53% POLYESTER, 47% VISCOSE |
| Double Rubs | 30000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Contemporary |




















