12200 | Mordona Mineral - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12200 |
| Pattern Name | Mordona Mineral |
| Width | 51" |
| Horizontal Repeat | 12.75" |
| Vertical Repeat | 13.75" |
| Content | 60% COTTON, 40% LINEN |
| Double Rubs | 0 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Embroidery |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12200 | Mordona Mineral - Mag Fabric
12200 | Mordona Mineral - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12200 |
| Pattern Name | Mordona Mineral |
| Width | 51" |
| Horizontal Repeat | 12.75" |
| Vertical Repeat | 13.75" |
| Content | 60% COTTON, 40% LINEN |
| Double Rubs | 0 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Embroidery |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12200 |
| Pattern Name | Mordona Mineral |
| Width | 51" |
| Horizontal Repeat | 12.75" |
| Vertical Repeat | 13.75" |
| Content | 60% COTTON, 40% LINEN |
| Double Rubs | 0 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Embroidery |




















