12213 | Pepped Oceanic - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12213 |
| Pattern Name | Pepped Oceanic |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 0.75" |
| Vertical Repeat | 2.75" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 51,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Diamond/Ogee |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12213 | Pepped Oceanic - Mag Fabric
12213 | Pepped Oceanic - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12213 |
| Pattern Name | Pepped Oceanic |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 0.75" |
| Vertical Repeat | 2.75" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 51,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Diamond/Ogee |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12213 |
| Pattern Name | Pepped Oceanic |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 0.75" |
| Vertical Repeat | 2.75" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 51,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Diamond/Ogee |




















