12215 | Mattie Bluebell - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12215 |
| Pattern Name | Mattie Bluebell |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 4.5" |
| Vertical Repeat | 6.75" |
| Content | 75% COTTON, 25% LINEN |
| Double Rubs | 15,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12215 | Mattie Bluebell - Mag Fabric
12215 | Mattie Bluebell - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12215 |
| Pattern Name | Mattie Bluebell |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 4.5" |
| Vertical Repeat | 6.75" |
| Content | 75% COTTON, 25% LINEN |
| Double Rubs | 15,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12215 |
| Pattern Name | Mattie Bluebell |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 4.5" |
| Vertical Repeat | 6.75" |
| Content | 75% COTTON, 25% LINEN |
| Double Rubs | 15,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |




















