12217 | Ida Serene - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12217 |
| Pattern Name | Ida Serene |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 27" |
| Vertical Repeat | 25.25" |
| Content | 75% COTTON, 25% LINEN |
| Double Rubs | 15,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12217 | Ida Serene - Mag Fabric
12217 | Ida Serene - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12217 |
| Pattern Name | Ida Serene |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 27" |
| Vertical Repeat | 25.25" |
| Content | 75% COTTON, 25% LINEN |
| Double Rubs | 15,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12217 |
| Pattern Name | Ida Serene |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 27" |
| Vertical Repeat | 25.25" |
| Content | 75% COTTON, 25% LINEN |
| Double Rubs | 15,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |




















