12224 | Crane Island - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12224 |
| Pattern Name | Crane Island |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 13.5" |
| Vertical Repeat | 27" |
| Content | 75% COTTON, 25% LINEN |
| Double Rubs | 15,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12224 | Crane Island - Mag Fabric
12224 | Crane Island - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12224 |
| Pattern Name | Crane Island |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 13.5" |
| Vertical Repeat | 27" |
| Content | 75% COTTON, 25% LINEN |
| Double Rubs | 15,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12224 |
| Pattern Name | Crane Island |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 13.5" |
| Vertical Repeat | 27" |
| Content | 75% COTTON, 25% LINEN |
| Double Rubs | 15,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |




















