12228 | Woodland Blues - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12228 |
| Pattern Name | Woodland Blues |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 27" |
| Vertical Repeat | 27" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 30,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Novelty |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12228 | Woodland Blues - Mag Fabric
12228 | Woodland Blues - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12228 |
| Pattern Name | Woodland Blues |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 27" |
| Vertical Repeat | 27" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 30,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Novelty |
Original: $73.10
-65%$73.10
$25.58Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12228 |
| Pattern Name | Woodland Blues |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 27" |
| Vertical Repeat | 27" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 30,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Novelty |




















