12234 | Nilly Sapphire - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12234 |
| Pattern Name | Nilly Sapphire |
| Width | 54"" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 20,000+ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12234 | Nilly Sapphire - Mag Fabric
12234 | Nilly Sapphire - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12234 |
| Pattern Name | Nilly Sapphire |
| Width | 54"" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 20,000+ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12234 |
| Pattern Name | Nilly Sapphire |
| Width | 54"" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 20,000+ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Solid |




















