12255 | Marana Glacier - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12255 |
| Pattern Name | Marana Glacier |
| Width | 57" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 80% POLYESTER, 20% LINEN |
| Double Rubs | 40000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12255 | Marana Glacier - Mag Fabric
12255 | Marana Glacier - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12255 |
| Pattern Name | Marana Glacier |
| Width | 57" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 80% POLYESTER, 20% LINEN |
| Double Rubs | 40000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12255 |
| Pattern Name | Marana Glacier |
| Width | 57" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 80% POLYESTER, 20% LINEN |
| Double Rubs | 40000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Solid |




















