12270 | Avianna Slate - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12270 |
| Pattern Name | Avianna Slate |
| Width | 56" |
| Horizontal Repeat | 28" |
| Vertical Repeat | 23" |
| Content | 77.5% POLYESTER, 22.5% VISCOSE |
| Double Rubs | 100,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Novelty |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12270 | Avianna Slate - Mag Fabric
12270 | Avianna Slate - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12270 |
| Pattern Name | Avianna Slate |
| Width | 56" |
| Horizontal Repeat | 28" |
| Vertical Repeat | 23" |
| Content | 77.5% POLYESTER, 22.5% VISCOSE |
| Double Rubs | 100,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Novelty |
Original: $102.00
-65%$102.00
$35.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12270 |
| Pattern Name | Avianna Slate |
| Width | 56" |
| Horizontal Repeat | 28" |
| Vertical Repeat | 23" |
| Content | 77.5% POLYESTER, 22.5% VISCOSE |
| Double Rubs | 100,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Novelty |




















