12294 | Vivienne River - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12294 |
| Pattern Name | Vivienne River |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 28" |
| Vertical Repeat | 26.25" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 51,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12294 | Vivienne River - Mag Fabric
12294 | Vivienne River - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12294 |
| Pattern Name | Vivienne River |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 28" |
| Vertical Repeat | 26.25" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 51,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |
Original: $88.40
-65%$88.40
$30.94Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12294 |
| Pattern Name | Vivienne River |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 28" |
| Vertical Repeat | 26.25" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 51,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |




















