12301 | Pitta Frost - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12301 |
| Pattern Name | Pitta Frost |
| Width | 55.5" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 50% VISCOSE, 34% POLY, 16% COTTON |
| Double Rubs | 50,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Small Scales |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12301 | Pitta Frost - Mag Fabric
12301 | Pitta Frost - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12301 |
| Pattern Name | Pitta Frost |
| Width | 55.5" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 50% VISCOSE, 34% POLY, 16% COTTON |
| Double Rubs | 50,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Small Scales |
Original: $136.00
-65%$136.00
$47.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12301 |
| Pattern Name | Pitta Frost |
| Width | 55.5" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 50% VISCOSE, 34% POLY, 16% COTTON |
| Double Rubs | 50,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Small Scales |




















