12317 | Larsen Peacock - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12317 |
| Pattern Name | Larsen Peacock |
| Width | 56" |
| Horizontal Repeat | 17" |
| Vertical Repeat | 27.75" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 0 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Animal Skin |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12317 | Larsen Peacock - Mag Fabric
12317 | Larsen Peacock - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12317 |
| Pattern Name | Larsen Peacock |
| Width | 56" |
| Horizontal Repeat | 17" |
| Vertical Repeat | 27.75" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 0 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Animal Skin |
Original: $124.10
-65%$124.10
$43.43Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12317 |
| Pattern Name | Larsen Peacock |
| Width | 56" |
| Horizontal Repeat | 17" |
| Vertical Repeat | 27.75" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 0 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Animal Skin |




















