12318 | Larsen Indigo - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12318 |
| Pattern Name | Larsen Indigo |
| Width | 56" |
| Horizontal Repeat | 17" |
| Vertical Repeat | 27.75" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 0 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Animal Skin |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12318 | Larsen Indigo - Mag Fabric
12318 | Larsen Indigo - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12318 |
| Pattern Name | Larsen Indigo |
| Width | 56" |
| Horizontal Repeat | 17" |
| Vertical Repeat | 27.75" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 0 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Animal Skin |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12318 |
| Pattern Name | Larsen Indigo |
| Width | 56" |
| Horizontal Repeat | 17" |
| Vertical Repeat | 27.75" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 0 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Animal Skin |




















