12321 | Theodore Cobalt - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12321 |
| Pattern Name | Theodore Cobalt |
| Width | 57" |
| Horizontal Repeat | 7.25" |
| Vertical Repeat | 3.5" |
| Content | 61% POLYESTER, 39% VISCOSE |
| Double Rubs | 50,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Diamond/Ogee |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12321 | Theodore Cobalt - Mag Fabric
12321 | Theodore Cobalt - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12321 |
| Pattern Name | Theodore Cobalt |
| Width | 57" |
| Horizontal Repeat | 7.25" |
| Vertical Repeat | 3.5" |
| Content | 61% POLYESTER, 39% VISCOSE |
| Double Rubs | 50,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Diamond/Ogee |
Original: $127.50
-65%$127.50
$44.62Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12321 |
| Pattern Name | Theodore Cobalt |
| Width | 57" |
| Horizontal Repeat | 7.25" |
| Vertical Repeat | 3.5" |
| Content | 61% POLYESTER, 39% VISCOSE |
| Double Rubs | 50,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Diamond/Ogee |




















