12326 | Hoxon Mineral - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12326 |
| Pattern Name | Hoxon Mineral |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 3.5" |
| Vertical Repeat | 4.75" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 26,000 MAR |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Chevron |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12326 | Hoxon Mineral - Mag Fabric
12326 | Hoxon Mineral - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12326 |
| Pattern Name | Hoxon Mineral |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 3.5" |
| Vertical Repeat | 4.75" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 26,000 MAR |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Chevron |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12326 |
| Pattern Name | Hoxon Mineral |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 3.5" |
| Vertical Repeat | 4.75" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 26,000 MAR |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Chevron |




















