12328 | Murzin Bluegreen - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12328 |
| Pattern Name | Murzin Bluegreen |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 6.5" |
| Vertical Repeat | 14" |
| Content | 53% RAYON, 35% COTTON, 12% POLY |
| Double Rubs | 20,000 MAR |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Flamestitch |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12328 | Murzin Bluegreen - Mag Fabric
12328 | Murzin Bluegreen - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12328 |
| Pattern Name | Murzin Bluegreen |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 6.5" |
| Vertical Repeat | 14" |
| Content | 53% RAYON, 35% COTTON, 12% POLY |
| Double Rubs | 20,000 MAR |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Flamestitch |
Original: $173.40
-65%$173.40
$60.69Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12328 |
| Pattern Name | Murzin Bluegreen |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 6.5" |
| Vertical Repeat | 14" |
| Content | 53% RAYON, 35% COTTON, 12% POLY |
| Double Rubs | 20,000 MAR |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Flamestitch |




















