12340 | Lollipin Mineral - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12340 |
| Pattern Name | Lollipin Mineral |
| Width | 54.5" |
| Horizontal Repeat | 26.25" |
| Vertical Repeat | 26.5" |
| Content | 55% COTTON, 45% POLYESTER |
| Double Rubs | 24,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Novelty |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12340 | Lollipin Mineral - Mag Fabric
12340 | Lollipin Mineral - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12340 |
| Pattern Name | Lollipin Mineral |
| Width | 54.5" |
| Horizontal Repeat | 26.25" |
| Vertical Repeat | 26.5" |
| Content | 55% COTTON, 45% POLYESTER |
| Double Rubs | 24,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Novelty |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12340 |
| Pattern Name | Lollipin Mineral |
| Width | 54.5" |
| Horizontal Repeat | 26.25" |
| Vertical Repeat | 26.5" |
| Content | 55% COTTON, 45% POLYESTER |
| Double Rubs | 24,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Novelty |




















