12350 | Wattz Electric - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12350 |
| Pattern Name | Wattz Electric |
| Width | 55" |
| Horizontal Repeat | 4.75" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 48% VIS, 38% POLY, 5% COT, 9% LIN |
| Double Rubs | 40,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12350 | Wattz Electric - Mag Fabric
12350 | Wattz Electric - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12350 |
| Pattern Name | Wattz Electric |
| Width | 55" |
| Horizontal Repeat | 4.75" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 48% VIS, 38% POLY, 5% COT, 9% LIN |
| Double Rubs | 40,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12350 |
| Pattern Name | Wattz Electric |
| Width | 55" |
| Horizontal Repeat | 4.75" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 48% VIS, 38% POLY, 5% COT, 9% LIN |
| Double Rubs | 40,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |




















