12360 | Tustin Earth - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12360 |
| Pattern Name | Tustin Earth |
| Width | 53" |
| Horizontal Repeat | 26.25" |
| Vertical Repeat | 17.5" |
| Content | 70% VISCOSE, 30% LINEN |
| Double Rubs | 0 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Leaf |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12360 | Tustin Earth - Mag Fabric
12360 | Tustin Earth - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12360 |
| Pattern Name | Tustin Earth |
| Width | 53" |
| Horizontal Repeat | 26.25" |
| Vertical Repeat | 17.5" |
| Content | 70% VISCOSE, 30% LINEN |
| Double Rubs | 0 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Leaf |
Original: $180.20
-65%$180.20
$63.07Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12360 |
| Pattern Name | Tustin Earth |
| Width | 53" |
| Horizontal Repeat | 26.25" |
| Vertical Repeat | 17.5" |
| Content | 70% VISCOSE, 30% LINEN |
| Double Rubs | 0 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Leaf |




















