12369 | Omika Denim - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12369 |
| Pattern Name | Omika Denim |
| Width | 54.5" |
| Horizontal Repeat | 4.5" |
| Vertical Repeat | 6" |
| Content | 55% LINEN, 45% RAYON |
| Double Rubs | 24,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Paisley |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12369 | Omika Denim - Mag Fabric
12369 | Omika Denim - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12369 |
| Pattern Name | Omika Denim |
| Width | 54.5" |
| Horizontal Repeat | 4.5" |
| Vertical Repeat | 6" |
| Content | 55% LINEN, 45% RAYON |
| Double Rubs | 24,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Paisley |
Original: $61.20
-65%$61.20
$21.42Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12369 |
| Pattern Name | Omika Denim |
| Width | 54.5" |
| Horizontal Repeat | 4.5" |
| Vertical Repeat | 6" |
| Content | 55% LINEN, 45% RAYON |
| Double Rubs | 24,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Paisley |




















