12386 | Tatum Blues - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12386 |
| Pattern Name | Tatum Blues |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 1.25" |
| Vertical Repeat | 1.375" |
| Content | 80% POLY, 20% COTTON |
| Double Rubs | 0 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Small Scales |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12386 | Tatum Blues - Mag Fabric
12386 | Tatum Blues - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12386 |
| Pattern Name | Tatum Blues |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 1.25" |
| Vertical Repeat | 1.375" |
| Content | 80% POLY, 20% COTTON |
| Double Rubs | 0 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Small Scales |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12386 |
| Pattern Name | Tatum Blues |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 1.25" |
| Vertical Repeat | 1.375" |
| Content | 80% POLY, 20% COTTON |
| Double Rubs | 0 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Small Scales |




















