12387 | Cordova Frost - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12387 |
| Pattern Name | Cordova Frost |
| Width | 56" |
| Horizontal Repeat | 3.5" |
| Vertical Repeat | 5" |
| Content | 51% VISCOSE, 49% POLYESTER |
| Double Rubs | 0 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Diamond/Ogee |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12387 | Cordova Frost - Mag Fabric
12387 | Cordova Frost - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12387 |
| Pattern Name | Cordova Frost |
| Width | 56" |
| Horizontal Repeat | 3.5" |
| Vertical Repeat | 5" |
| Content | 51% VISCOSE, 49% POLYESTER |
| Double Rubs | 0 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Diamond/Ogee |
Original: $124.10
-65%$124.10
$43.43Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12387 |
| Pattern Name | Cordova Frost |
| Width | 56" |
| Horizontal Repeat | 3.5" |
| Vertical Repeat | 5" |
| Content | 51% VISCOSE, 49% POLYESTER |
| Double Rubs | 0 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Diamond/Ogee |




















