126/1002 | Bonsai Garden, Powder Chinoiserie - Cole & Son Wallpaper
| Brand | Cole & Son |
| Pattern Number | 126/1002 |
| Pattern Name | Bonsai Garden |
| Collection | Cole & Son Shinrin Yoku |
| Width | 82.6" |
| Vert. Repeat | 137.7" |
| Horz. Repeat | 82.6" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Powder |
| Theme | Chinoiserie |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

126/1002 | Bonsai Garden, Powder Chinoiserie - Cole & Son Wallpaper
126/1002 | Bonsai Garden, Powder Chinoiserie - Cole & Son Wallpaper
| Brand | Cole & Son |
| Pattern Number | 126/1002 |
| Pattern Name | Bonsai Garden |
| Collection | Cole & Son Shinrin Yoku |
| Width | 82.6" |
| Vert. Repeat | 137.7" |
| Horz. Repeat | 82.6" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Powder |
| Theme | Chinoiserie |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Cole & Son |
| Pattern Number | 126/1002 |
| Pattern Name | Bonsai Garden |
| Collection | Cole & Son Shinrin Yoku |
| Width | 82.6" |
| Vert. Repeat | 137.7" |
| Horz. Repeat | 82.6" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Powder |
| Theme | Chinoiserie |












