126/10038 | Tile Toile Metallic, Gilded Autumnal Chinoiserie - Cole & Son Wallpaper
| Brand | Cole & Son |
| Pattern Number | 126/10038 |
| Pattern Name | Tile Toile Metallic |
| Collection | Cole & Son Shinrin Yoku |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 40.4" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Gold |
| Theme | Chinoiserie |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

126/10038 | Tile Toile Metallic, Gilded Autumnal Chinoiserie - Cole & Son Wallpaper
126/10038 | Tile Toile Metallic, Gilded Autumnal Chinoiserie - Cole & Son Wallpaper
| Brand | Cole & Son |
| Pattern Number | 126/10038 |
| Pattern Name | Tile Toile Metallic |
| Collection | Cole & Son Shinrin Yoku |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 40.4" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Gold |
| Theme | Chinoiserie |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Cole & Son |
| Pattern Number | 126/10038 |
| Pattern Name | Tile Toile Metallic |
| Collection | Cole & Son Shinrin Yoku |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 40.4" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Gold |
| Theme | Chinoiserie |












