182782 | Chiang Mai Dragon Silhouette, Ciel De Provence - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 182782 |
| Pattern Name | Chiang Mai Dragon Silhouette |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 48" (122CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Blue |
| Theme | Modern Chinoiserie |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





182782 | Chiang Mai Dragon Silhouette, Ciel De Provence - Schumacher Fabric
182782 | Chiang Mai Dragon Silhouette, Ciel De Provence - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 182782 |
| Pattern Name | Chiang Mai Dragon Silhouette |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 48" (122CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Blue |
| Theme | Modern Chinoiserie |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 182782 |
| Pattern Name | Chiang Mai Dragon Silhouette |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 48" (122CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Blue |
| Theme | Modern Chinoiserie |




















