182851 | Oz Floral, Sky - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 182851 |
| Pattern Name | Oz Floral |
| Collection | Patrick Mele |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 54" (137CM) |
| Vertical Repeat | 35 3/4" (91CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 45% LINEN, 55% Cotton |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




182851 | Oz Floral, Sky - Schumacher Fabric
182851 | Oz Floral, Sky - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 182851 |
| Pattern Name | Oz Floral |
| Collection | Patrick Mele |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 54" (137CM) |
| Vertical Repeat | 35 3/4" (91CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 45% LINEN, 55% Cotton |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |
Original: $269.50
-65%$269.50
$94.32Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 182851 |
| Pattern Name | Oz Floral |
| Collection | Patrick Mele |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 54" (137CM) |
| Vertical Repeat | 35 3/4" (91CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 45% LINEN, 55% Cotton |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |




















